Про сайт
Наш проект - це гібрид багатьох сайтів і сервісів, який створений для більш зручного користування та комунікації.
Наші партнери

Історія створення

Swiftgram починає свою історію ще з 2016 року. Ідея виникла, коли на багатьох сайтах люди почали обговорювати тему створення української соціальної мережі. Було б просто нерозумно створювати нову соціальну мережу, яка б підкорила увесь світ. Ми вирішили піти іншим шляхом. Так виникло поняття "Інтернет-екосистема", що означає сервіс, який об'єднує багато функцій безліч Інтернет-проектів.

Справжня історія почалась трохи пізніше. 16 травня 2017 року Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про заборону соцмереж і сайтів "ВКонтакте", "Однокласники", "Кинопоиск", "Яндекс", Mail.ru. Багатьом українським користувачам це не сподобалося, так як саме ці сервіси пропонували найбільш зручний спосіб комунікації.

Майже в той день українці почали поширювати інформацію про створення нової української соціальної мережі.

Тоді ми зібралися командою і стали думати, як поновити розробку нашого проекту і вивести його у світ. І ось тепер ви бачите перед собою даний сайт.

Кожен день ми працюємо над вдосконаленням Swiftgram, оновлюємо його та вводимо новий функціонал. Наші користувачі допомагають нам знайти проблеми та помилки у роботі сайту.